Tłumaczenia Profesjonalne Tłumaczenia

Bostico International oferuje tłumaczenia w ponad 250 językach! Firma jest obecnie wiodącym biurem tłumaczeń w Wielkiej Brytanii i świadczy usługi na terenie całej Uni Europejskiej. Współpracuje jedynie z profesjonalnymi tłumaczami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a ich tłumaczenia są nawyższej jakości. Bostico koncentruje się głównie na rynku europejskim, ale świadczy swoje usługi także w innych językach.

Jeżeli masz duży projekt, a mało czasu, tłumaczenie dla Ciebie może robić kilka osób, które pomogą Ci dotrzymać wyznaczonego terminu, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Nasze tłumaczenia są zawsze sprawdzane.

Nasi tłumacze tłumaczą zawsze na swój język ojczysty i specjalizują się w określonych dziedzinach, takich jak: technika, medycyna, reklama, oprogramowania komputerowe czy ekonomia. Współpracujemy także z agentami nieruchomości i doradcami kredytowymi, którzy pomagają tłumaczyć dokumenty prawne na zakup nieruchomości w całej Europie.

Biuro tłumaczeń

Bostico International jest firmą konsultingową, gdzie najpierw tłumaczenie oceniane jest w całości, a potem przydzielane są do niego odpowiednie osoby. Oferujemy więcej niż same tłumaczenia – oferujemy kompleksowe rozwiązania językowe w konkurencyjnych cenach ; za jedyne € 0,13 za słowo, przy minimalnej opłacie € 35,00 /tłumaczymy tekst na wszystkie języki europejskie / .Więcej informacji na temat naszych usług można uzyskać po skontaktowaniu się z naszym biurem.

Kontakt: info@bostico.eu

Tłumaczenia są dostępne w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, greckim, duńskim, norweskim, polskim, rumuńskim, węgierskim, bułgarskim, czeskim, maltańskim, łotewskim, litewskim, szwedzkim, estońskim. Jeżeli język ,którego potrzebujesz nie znajduje się na liście prosimy o kontakt z nami.