Tulkošanas pakalpojumi | Profesionālās tulkojumi

Bostico International sniedz tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 250 valodās. Mēs esam vadošais tulkojumu birojs atrodas Apvienotajā Karalistē, un mēs sniedzam pakalpojumus teh Eiropas Savienībā. Mēs sadarbojamies tikai ar profesionāliem tulkotājiem, kuri ir daudzu gadu pieredze. Viņu tulkojumus atbilstu visaugstākajiem kvalitātes prasībām. Bostico.eu ir vērsta uz Eiropas tirgu, bet mēs varam nodrošināt tulkojumus no un uz gandrīz visās valodās.

Ja jums ir liels projekts ar termiņu, to var izplatīties pa vairākiem tulkotājiem, kas palīdz nodrošināt termiņš tiek saglabāts un kvalitāte ir augsta. Mūsu tulkojumi vienmēr korektūru.

Mūsu tulkotāji tulko tikai uz savu dzimto valodu un ir specializējušies noteiktu kompetences jomām, piemēram, tehnoloģijas, medicīnas rūpniecībā, reklāma, programmatūra un ekonomikā. Mēs esam arī strādājuši ar nekustamo īpašumu aģentu un hipotēku padomnieki tulkot juridiskos dokumentus iegādājies īpašumus visā Eiropā.

Tulkošanas aģentūra

Bostico International ir tulkojums konsultācijas, kur mēs novērtējam jūsu prasībām pilnībā un pēc tam piešķirt līdzekļus, lai to. Mēs piedāvājam vairāk nekā tulkošanas pakalpojumus, mēs piedāvājam tulkojumu visās valodās SOLUTIONS par konkurētspējīgām cenām: tikai 0,13 € / vārds * Mēs tulkojam tekstu no un uz visām Eiropas valodām. Sīkāku informāciju par kādu no mūsu pakalpojumiem, lūdzu sazinieties ar mums un viens no mūsu draudzīgā komanda biedriem palīdzēs jums.
* ar vismaz 35,00 euro.

Sazinieties ar: info@bostico.eu

Tulkošanas pakalpojumi ir pieejami angļu, franču, vācu, itāļu, spāņu, portugāļu, holandiešu, grieķu, dāņu, norvēģu, poļu, rumāņu, ungāru, bulgāru, čehu, maltiešu, latviešu, lietuviešu, zviedru un igauņu. Ja jūs pieprasīt tulkojumu valodā, kas nav minētas, lūdzu, sazinieties ar mums.