Překladatelské služby | Odborné překlady

Bostico International je lídrem v britském překladu a tlumočení trhu. Bostico International spolupracuje výhradně s profesionálními překladateli, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Jejich překlady splňují nejvyšší požadavky na kvalitu. Bostico.eu je zaměřena na evropském trhu, ale můžeme dodat překlady z a do téměř všech jazyků.

Pokud máte velký projekt s krátkou lhůtou, je možné rozložit několik překladatelů, která pomáhá zajistit dosažení termín a kvalita je vysoká. Naše překlady jsou vždy korigovány.

Naši překladatelé překládají pouze do svého mateřského jazyka, a se specializují v určitých oblastech odbornosti, jako je technologie, medicína, průmysl, reklama, software, a ekonomie. Pracovali jsme také s realitních kanceláří a hypotečních poradců přeložit právní dokumenty pro koupi nemovitosti po celé Evropě.

Překladatelské agentury

Bostico International je překladatelská agentura poradenství, kde se zhodnotí vaše požadavky v plné výši, a pak přiřadit zdroje k ní. Nabízíme více než překladatelských služeb nabízíme Zakázkové JAZYK ŘEŠENÍ za konkurenceschopné ceny: za pouhých 0,13 € / slovo * překládáme text z a do všech evropských jazyků. Pro další informace o některou z našich služeb, prosím kontaktujte nás a jeden z našich přátelských členů týmu vám pomůže. * s minimem ve výši € 35,00

Kontaktujte nás: info@bostico.eu

Překladatelské služby jsou k dispozici pro angličtinu, francouzštinu, němčina, italština, španělština, portugalština, holandština, řečtina, dánské, norské, polské, rumunské, maďarské, bulharské, české, maltském, lotyšské, litevské, švédské a estonštině. Pokud požadujete překlad v jazyce, není uveden, obraťte se na nás.