Tõlketeenused | Professional tõlked

Bostico International pakub tõlketeenuseid üle 250 keeles. Me oleme juhtiv tõlkebüroo asub Ühendkuningriigis ja pakume teenuseid teh Euroopa Liidus. Teeme koostööd ainult elukutselised tõlkijad, kes on paljude aastate kogemused. Nende tõlked vastama kõrgeimatele kvaliteedinõuetele. Bostico.eu on keskendunud Euroopa turule, kuid saame pakkuda tõlkeid peaaegu kõikides keeltes.

Kui teil on suur projekt, mille tähtaeg saab seda laiali mitmes tõlkijad, mis aitab tagada tähtaeg on hooldatud ja kvaliteet on kõrge. Meie tõlked on alati korrektuuri.

Meie tõlkijad tõlgivad ainult oma emakeelde ja on spetsialiseerunud teatud valdkondade teadmisi nagu tehnoloogia, meditsiini-tööstus, reklaam, tarkvara ja majandust. Samuti oleme koostööd teinud kinnisvaramaaklerid ja hüpoteegi nõustajad tõlkida juriidiliste dokumentide ostmise omadused kogu Euroopas.

Tõlkebüroo

Bostico International on tõlge nõustamine, kus me hinnata oma nõuet täielikult ja seejärel määrata vahendeid. Pakume üle tõlketeenused, pakume TÄIELIK KEEL SOLUTIONS konkurentsivõimelise hinnaga: vaid 0,13 € / sõna * me tõlkida oma teksti ja arvesse kõigis Euroopa keeltes. Lisateavet mõne meie teenustega, võtke meiega ühendust ja meie sõbralik meeskond liikmetele aitab teid.
* minimaalselt 35,00 €.

Kontakt: info@bostico.eu

Tõlketeenused on saadaval inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, portugali, hollandi-, kreeka-, taani, norra, poola, rumeenia, ungari, bulgaaria, tšehhi, Malta, Läti, Leedu, Rootsi ja Eesti. Kui vajate tõlget keeles ei ole nimetatud, palun võtke meiega ühendust.