Vertimo paslaugos | Profesionalaus vertimo

Bostico International "teikia vertimo paslaugas daugiau nei 250 kalbų. Mes esame pirmaujanti vertimo agentūra, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje, ir mes teikiame paslaugas teh Europos Sąjungos. Mes bendradarbiaujame tik su profesionalių vertėjų, kurie turi ilgametę patirtį. Jų vertimus atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Bostico.eu yra orientuota į Europos rinką, tačiau galime pristatyti vertimus iš ir į beveik visomis kalbomis.

Jei turite didelį projektą su termino, ji gali būti išskirstyti per keletą vertėjų, kuri padeda užtikrinti, kad terminas būtų išlaikytas ir kokybė yra aukšto. Mūsų vertimai visada redaguoja.

Mūsų vertėjai verčia tik į savo gimtąją kalbą ir specializuojasi kompetencijos tam tikrose srityse, pavyzdžiui, technologijų, medicinos pramonės, reklamos, programinės įrangos, ir ekonomikos. Mes taip pat dirbo su nekilnojamojo turto agentų ir hipotekos patarėjų versti teisinius dokumentus, kad įsigijote savybių visoje Europoje.

Vertimų biuras

Bostico International yra vertimas, konsultavimas, kur mes įvertinti visą savo reikalavimą, ir tada priskirti išteklius. Mes siūlome daugiau nei vertimo paslaugų, mes siūlome visą Language Solutions konkurencingomis kainomis: tik 0,13 € / word * išversti tekstą iš ir į visas Europos kalbas. Daugiau informacijos apie mūsų paslaugomis, prašome susisiekti su mumis ir vienas iš mūsų draugiškų komandos nariams, kurie padės jums.
* 35,00 EUR minimumo.

Susisiekite: info@bostico.eu

Vertimo paslaugos, anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų, portugalų, olandų, graikų, danų, norvegų, lenkų, rumunų, vengrų, bulgarų, čekų, Maltos, Latvijos, Lietuvos, Švedijos ir Estijos. Jei jums reikia nenurodyta kalba, vertimą, prašome susisiekti su mumis.